O MNĚ

ING. ŠÁRKA OZGOVÁ

Výživa, potraviny a zdraví mne zajímaly odjakživa. Jsem absolventkou VŠCHT, Fakulty potravinářské, Obor mléko a tuky. Po ukončení vysokoškolského studia jsem pracovala jako vědecký pracovník několik let ve Státním zdravotním ústavu, kde jsem se specializovala na polyfenoly obsažené v ovoci a zelenině a studovala doktorské studium na 3. lékařské fakultě. Svoji odbornost pro poradce pro výživu jsem doplnila Rekvalifikačním kurzem Výživového poradce v Nutriacademy, následovaly nástavbové kurzy Výživa dětí, Odkyselení a zásadotvorná regenerace a Potravinové intolerance.

Od roku 2012 pracuji jako výživový poradce v Praze na Barrandově, spolupracuji s lékaři z místní polikliniky, přednáším a nově organizuji i pravidelné workshopy. Moji poradnu navštěvují děti i dospělí, těhotné maminky, sportovci i senioři.

Věřím v selský rozum, nadhled, střídmost, jednoduchost, pohyb, optimismus a radost ze života. Aktivně sportuji, hraji na housle, trénuji děti v atletickém oddíle, miluji hory a přírodu, hudbu, žiji život naplno, fascinuje mě zdraví, lidské tělo, výživa, nacházení souvislostí a provázení lidí na jejich cestě ke zdraví a šťastnému životu.

DIPLOMY A CERTIFIKÁTY:

Diplom - Vysoká škola chemicko-technologická, fakulta Potravinářské a biochemické technologie
Osvědčení o rekvalifikaci Výživový poradce - NutriAcademy, s.r.o.
Certifikát - Potravinové intolerance- NutriAcademy, s.r.o. 
Certifikát - Výživa dětí - NutriAcademy, s.r.o.
Certifikát - Odkyselení organismu a zásadotvorná regenerace - NutriAcademy, s.r.o.
Certifikát - Sjezd výživových poradců a nutričních terapeutů
 

Naše zdraví je jen v našich rukou a je jen na nás, jak se o sebe budeme starat. Naše tělo má obrovské uzdravovací schopnosti a když mu dáme šanci, vrátí nám to.