ZELENÉ POTRAVINY GREEN WAYS

Přemýšlíte, že do svého jídelníčku zařadíte šťávu z mladého ječmene? Anebo Chlorellu Pyrenoidosu? A co takhle obojí? Jejich účinky se totiž podporují. Ráda budu Vaším průvodcem na cestě zelených potravin Green Ways.

Zelený (mladý) ječmen pěstujeme ve specifických podmínkách na nejčistších místech naší planety (konkrétně na ploše bývalého sladkovodního jezera v americkém Utahu). Zelený ječmen sklízíme a sušíme speciálními metodami tak, aby v něm zůstalo zachováno maximální množství živých pro tělo prospěšných látek. Pravidelná a dlouhodobá konzumace tohoto živého enzymatického nápoje dokáže rozpohybovat trávicí trakt, pomáhá při chudokrevnosti, snižuje hladinu cholesterolu nebo zpomaluje stárnutí buněk. V psychické rovině přináší plnohodnotnější spánek, lepší soustředění i zlepšení paměti.

Chlorella Pyrenoidosa je jednoduchá sladkovodní řasa, se silnou schopností detoxikovat lidský organismus, zbavit jej těžkých kovů a jiných škodlivin. Váš organismus tudíž nejen sytí, ale i čistí a zbavuje toxinů a jiných látek, které - a to mi věřte - ve svém těle zkrátka nechcete. Navíc dokáže Vašemu tělu navrátit přirozenou rovnováhu, neboť zabraňuje překyselení organismu a má adaptogenní účinky. Díky obsahu chlorofylu má Chlorella i silné protizánětlivé účinky. Významný je i její antibakteriální efekt.

Chlorella také upravuje hladinu cukru v krvi a udržuje ji stabilní, čímž zabraňuje divokému vlčímu hladu, který přichází, pokud tato hladina nadměrně kolísá. Kromě toho posiluje imunitu, částečně zpomaluje proces stárnutí a snižuje riziko rakoviny.

PRODUKTY CORAL CLUB

Společnost Coral Club zahájila svou činnost v roce 1998 a dnes je jednou z vedoucích společností na trhu ve výrobě produktů pro zdravý životní styl.

Společnost se zaměřuje na inovativní metody a nejnovější vynálezy v oblasti ochrany zdraví a nabízí vysoce kvalitní produkty schopné maximálně zabezpečit vnitřní potřeby organizmu v plnohodnotné výživě a vytvoření zdravého vnitřního prostředí.