KUCHAŘKY JÍME ZDRAVĚ

ME ZDRAVĚ ZE SPÍŽE

70 nápadů na opravdová jídla, která v kuchyni připravíte během chvíle a při vaření vám můžou pomáhat i děti. V kuchařce najdete 4 kategorie - polévky, hlavní jídla, svačinovou pohotovost a recepty pro chvíle, kdy vás honí mlsná. Tentokrát jsme si posvítili na luštěniny, zdravější varianty dětských jídel, ryby, maso a také lehčí bezmasé varianty tradičních receptů. Kromě toho vás naučíme upéct nehnětený špaldový chléb, bulky k snídani nebo vyrobit kakaovotvarohový dezert ze 4 surovin.

Cena: 299 Kč

JÍME ZDRAVĚ S FITRECEPTY

Historicky první kuchařka vydaná na přání fanoušků. Nejprodávanější kniha z dílny Jíme zdravě je plná lehkých a zdravých pokrmů, které jsou řazené do kategorií podle druhu jídla. Snídaně, polévky, pomazánky, obědy a večeře a tak dále. Knížka potěší jak úplné začátečníky, kteří s vařením teprve začínají a potřebují pomocnou ruku, tak zkušené kuchařky a kuchaře, hledající originální a zdravé recepty pro celou rodinu.

Všechny recepty splňují následující: přípravu zvládne i nezkušený kuchtík, na pokrmech si pochutná celá rodina, nestrávíte půl dne v kuchyni. většinu surovin koupíte v běžném supermarketu, budete znát nutriční hodnotu pokrmů, v případě prázdné spíže zjistíte alternativy

Cena 399 Kč 

JÍME ZDRAVĚ S FITRECEPTY II

u této kuchařky jsme recepty vymýšleli tak, aby byly zdravé a jednoduché na přípravu. V kuchařce najdete více slaných snídaní a hlavních chodů a zahřeje vás hutnými polévkami. Těšte se na větší rozmanitost ingrediencí a postupů. I když jsme byli trošku odvážnější, pořád jsme dbali na to, aby byly suroviny dobře dostupné a postupy zvládl každý.

Cena 399 Kč 

JÍME ZDRAVĚ PO CELÝ ROK

Po třech kuchařských bestsellerech Jíme zdravě jsme se rozhodli vrátit k úplným základům a začali čerpat inspiraci z ryze českých surovin, které jsou typické pro každé roční období a nemusí k nám putovat přes půlku zeměkoule. Původně dvě zamýšlené kuchařky jsme spojili v jednu velkou bichli, ve které najdete 160 zdravých a rychlých receptů, které zvládne připravit úplně každý. Těšit se můžete na 400 stránek plných receptů na vydatné snídaně, jednoduché svačiny, sezónní polévky, rychlé obědy a večeře s masem i bez něj, a tradiční i netradiční sladké dobroty pro mlsouny. Sezónnost surovin hrála při vytváření receptů hlavní roli nejen proto, že jsou suroviny mnohem kvalitnější a chutnější, ale i proto, že jsou v jejich sezóně mnohem cenově dostupnější. Mysleli jsme tak nejen na letní dobroty z jahod, meruněk nebo rajčat, ale i na opomíjené podzimní a zimní suroviny jako jsou dýně, brambory, červená řepa nebo třeba kapusta. Tentokrát jsme si vzali na pomoc i naše fanoušky, kteří s námi testovali a ochutnávali všechny recepty.

Cena: 699 Kč

JÍME ZDRAVĚ VE MĚSTĚ I NA VENKOVĚ

V této kuchařce, kromě skvělých receptů najdete i příběhy samotných čtenářů a inspiraci jejich kuchařským uměním. Navíc si díky nim možná uvědomíte kolik zábavy se dá v kuchyni zažít. Udělejte si z kuchyně místo, kde je Vám dobře, zapojte děti a vůbec celou domácnost, povídejte si u toho, smějte se a sdílejte zážitky.

Zde můžete nahlédnout do kuchyně studentů, maminek, babiček, párů, zkrátka všech, kteří rádi vaří a pečou a je to pro ně zároveň i společenská událost. Vyzkoušejte recepty prověřené našimi čtenáři. Nechte se vtáhnout do děje jejich příběhů a připravte si lahodné a chutné dobroty přímo od nich.

A přesvědčte se, že kuchyně je místo netušených možností. Vařte, pečte, povídejte, zpívejte a hlavně si to užívejte.

Cena : 399 Kč

JAK JÍME ZDRAVĚ NA JAŘE

Novinka z edice nejprodávanějších kuchařek Jíme zdravě je tady! Je to kuchařka, nebo průvodce zdravým stravováním? Obojí! Kromě 90 sezónních receptů totiž v knize najdete celou řadu srozumitelných návodů a tipů, jak jíst zdravě. Pomocí kuchařky si snadno sestavíte vyvážený jídelníček, můžete jí ale i jen tak listovat a objevovat přitom nové chutě a zdravé kombinace.

Ukážeme vám, že naše recepty nejsou žádná věda. Jednotlivé stránky plné překvapivého obsahu a nádherných fotografií vás hravou formou postupně vedou k tomu, abyste se naučili přemýšlet o skladbě jídla na talíři, výběru surovin nebo velikosti porcí. Většinu jídel připravíte do 30 minut - ze surovin, které seženete v běžném obchodě.

Kuchařka je plná inspirace pro vaření a přípravu jídel během jarního období a po úspěšných předchozích kuchařkách ze série Jak jíme zdravě je tento titul čtvrtým a závěrečným dílem edice. Na knize s námi spolupracovala odbornice na výživu RNDr. Michaela Bebová alias Biochemička.

Cena: 549 Kč

JAK JÍME ZDRAVĚ V LÉTĚ

Kuchařka, která byla vytvořena ve spolupráci s odbornicí na výživu RNDr. Michaelou Bebovou alias Biochemičkou. Kromě skvělých receptů, které se v kuchařce tak nějak očekávají, zde naleznete také spoustu tipů na zdravé stravování.

Snahou kuchařky je dovést čtenáře, aby začal přemýšlet o skladbě jídla. S její pomocí si tak může sestavit jídelníček, naučit se pracovat s velikostmi porcí, či výběrem surovin. Zajímavostí je i část věnovaná srovnání kalorií, ve zdánlivě zdravých salátech, za použití určitých surovin. Navíc se zde seznámíte i s nejčastějšími omyly, ke kterým během přípravy pokrmů dochází.

Příjemným benefitem této kuchařky, nebo výživového rádce, chcete-li, je to, že většinu pokrmů připravíte do 30 minut a ze surovin dostupných běžně v obchodech.

Cena: 499 Kč

JAK JÍME ZDRAVĚ NA PODZIM

Se začátkem školního roku nás čekají přípravy svačin do krabiček pro naše malé žáky či studenty, ale i pro nás jako pracující. V okolí zrají na stromech šťavnaté hrušky a jablka, na záhonech čekají dýně, kapusty a poslední rajčata. S příchodem chladného období se těšíme na domácí jídlo, které nás zahřeje a zdravě zasytí. S barevnými listy přichází i sezóna zvěřinových hodů, která si také najde své nadšence. Kuchařka Jak jíme zdravě na podzim se všemi těmito pokrmy počítá a uvaříte si s ní vynikající jídlo plné sezónních surovin.
Kuchařka vás seznámí s 94 skvělými recepty, které jsou rozděleny do 4 kategorií: snídaně, hlavní jídla, svačiny do krabičky nejen pro děti a obědy do školy i do práce. Každá kapitola nabízí tipy na vyvážené a zdravé jídlo a ukáže vám, jak hravě zvládnout pevný režim škol, školek i zaměstnání. S kuchařkou Jak jíme zdravě na podzim se naučíte lahodné snídaňové kaše pro zahřátí, teplé saláty ze sezónní zeleniny a svačiny, které si můžete vzít kamkoliv s sebou. Navíc na vás čekají i odlehčené speciality ze zvěřiny.
S recepty snadno a rychle zvládnete vytvořit vynikající jídlo z kořenové zeleniny, luštěnin či masa. Těšit se můžete i na lehké verze fastfoodových dobrot pocházejících ze všech koutů světa od Spojených států amerických, Mexika, přes Británii až po Vietnam. S kuchařkou Jak jíme zdravě na podzim určitě musíte vyzkoušet i upravené recepty na těsto na domácí pizzu, máslové sušenky v čokoládě či loupáky.

Cena: 499 Kč

JAK JÍME ZDRAVĚ V ZIMĚ

Novinka z edice nejprodávanějších kuchařek Jíme zdravě je tady! Je to kuchařka, nebo průvodce zdravým stravováním? Obojí! Kromě 90 sezónních receptů totiž v knize najdete celou řadu srozumitelných návodů a tipů, jak jíst zdravě. Pomocí kuchařky si snadno sestavíte vyvážený jídelníček, můžete jí ale i jen tak listovat a objevovat přitom nové chutě a zdravé kombinace.

Ukážeme vám, že naše recepty nejsou žádná věda. Jednotlivé stránky plné překvapivého obsahu a nádherných fotografií vás hravou formou postupně vedou k tomu, abyste se naučili přemýšlet o skladbě jídla na talíři, výběru surovin nebo velikosti porcí. Většinu jídel připravíte do 30 minut - ze surovin, které seženete v běžném obchodě.

Kuchařka je plná inspirace pro vaření a přípravu jídel během zimního období, přímo navazuje na knižní tituly Jak jíme zdravě v létě a na podzim. Na knize s námi i tentokrát spolupracovala odbornice na výživu RNDr. Michaela Bebová alias Biochemička.

Cena: 549 Kč